UI Suite DSFR (1.0.0-rc3) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Search
eo: Serĉu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Menu
eo: Menuo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: first
eo: unua

en: Color scheme
eo: Kolorskemo

en: Search form
eo: Serĉformularo
