UI Suite DSFR (1.0.0-rc3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Search form
mg: Fikarohana
