UI Suite DSFR (1.0.0-rc3) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Homepage
vi: Trang chủ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Bottom
vi: Cuối

en: Footer
vi: Phần chân

en: next
vi: sau

en: Example
vi: Ví dụ

en: Close
vi: Đóng

en: prev
vi: trước

en: Accept
vi: Chấp nhận

en: first
vi: đầu

en: Color scheme
vi: Phối màu

en: last
vi: cuối

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Previous page
vi: Trang trước
