UI Suite DSFR (1.0.0) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Options
bs: Opcije

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Color scheme
bs: Šema boja

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Search form
bs: Forma za pretragu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
