UI Suite DSFR (1.0.1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Search
az: Axtarış

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Container
az: Konteyner

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Menu
az: Menyu

en: Options
az: Seçimlər

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Close
az: Bağlı

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
