UI Suite DSFR (1.0.1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Footer
km: បាតកថា

en: Close
km: បិទ

en: Color scheme
km: ពណ៌​ចម្រុះ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
