UI Suite DSFR (1.0.1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Homepage
kn: ನೆಲೆಯ ಪುಟ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: first
kn: ಮೊದಲ

en: last
kn: ಕೊನೆಯ
