UI Suite DSFR (1.0.3) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
