UI Suite DSFR (1.1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Menu
sl: Meni

en: Options
sl: Možnosti

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Footer
sl: Noga

en: Close
sl: Zapri

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Search form
sl: Iskalnik
