UI Suite DSFR (1.1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Search
lt: Paieška

en: Container
lt: Konteineris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Menu
lt: Meniu

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Footer
lt: Poraštė

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Close
lt: Uždaryti

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
