UI Suite DSFR (1.1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Search
lv: Meklēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Bottom
lv: Apakša

en: Footer
lv: Kājene

en: Example
lv: Piemērs

en: Close
lv: Aizvērt

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
