UI Suite DSFR (1.1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Search
mr: शोध

en: Container
mr: प्रभाग

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Example
mr: उदाहरण

en: Close
mr: बंद

en: Color scheme
mr: रंग संगती

en: Search form
mr: शोध
