UI Suite DSFR (1.1.0-beta1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Menu
el: Μενού

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Color scheme
el: Χρωματικός συνδυασμός

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Available components
el: Διαθέσιμα συστατικά

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
