UI Suite DSFR (1.1.0-beta2) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Close
am: ዝጋ

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
