UI Suite DSFR (1.1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Search
eu: Bilatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Menu
eu: Menua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Bottom
eu: Behean

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Example
eu: Adibide

en: Close
eu: Itxi

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia
