UI Suite DSFR (1.1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Search
sv: Sök

en: Container
sv: Grupp

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Menu
sv: Meny

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Footer
sv: Sidfot

en: Example
sv: Exempel

en: Close
sv: Stäng

en: Accept
sv: Accepterar

en: Color scheme
sv: Färgschema

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Available components
sv: Tillgängliga komponenter

en: Pagination
sv: Paginering

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Fluid
sv: Flytande

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: First page
sv: Första sidan

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: Accept all cookies
sv: Acceptera alla cookies
