UI Suite DSFR (1.1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Menu
kk: Мәзір

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Search form
kk: Іздестіру формасы
