UI Suite DSFR (1.1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (36 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Homepage
ja: ホームページ

en: Search
ja: 検索

en: Container
ja: コンテナー

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Top
ja: トップ

en: Menu
ja: メニュー

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Bottom
ja: ボトム

en: Footer
ja: フッター

en: Example
ja: 例

en: Close
ja: 閉じる

en: Accept
ja: 受け入れる

en: Color scheme
ja: 配色

en: Next page
ja: 次ページ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Available components
ja: 利用可能なコンポーネント

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Search form
ja: 検索フォーム

en: Fluid
ja: 変動

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Available styles
ja: 利用できるスタイル

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
