UI Suite DSFR (1.1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Search
ka: ძიება

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი
