UI Suite DSFR (1.1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Search
ro: Căutare

en: Container
ro: Recipient

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Menu
ro: Meniu

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Footer
ro: Subsol

en: Example
ro: Exemplu

en: Close
ro: Închideți

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: First page
ro: Prima pagină

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
