UI Suite DSFR (1.1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Search
gl: Buscar

en: Container
gl: Contedor

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Menu
gl: Menú

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Example
gl: Exemplo

en: Close
gl: Pechar

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
