UI Suite DSFR (1.1.0-beta6) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Search
he: חיפוש

en: Container
he: מיכל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Menu
he: תפריט

en: Page title
he: כותרת דף

en: Bottom
he: למטה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Close
he: סגירה

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Next page
he: הדף הבא

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
