UI Suite DSFR (1.1.0-beta6) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
