UI Suite DSFR (1.1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Homepage
hu: Címlap

en: Search
hu: Keresés

en: Container
hu: Tároló

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Menu
hu: Menü

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Bottom
hu: Alja

en: Footer
hu: Lábléc

en: Example
hu: Példa

en: Close
hu: Bezár

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Color scheme
hu: Színséma

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Available components
hu: Elérhető összetevők

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Fluid
hu: Rugalmas

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Available styles
hu: Elérhető stílusok

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek
