UI Suite DSFR (1.1.0-rc1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Search
af: Soek

en: Container
af: Houer

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Search form
af: Soekvorm
