UI Suite DSFR (1.1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Color scheme
dz: ཚོས་གཞིའི་འཆར་ལས་

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
