UI Suite DSFR (1.1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Search
mn: Хайх

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Menu
mn: Цэс

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Bottom
mn: Доод

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
