UI Suite DSFR (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Options
sk: Nastavenia

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Footer
sk: Päta

en: next
sk: ďalej

en: Example
sk: Príklad

en: Close
sk: Zatvoriť

en: first
sk: prvé

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: last
sk: koniec

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Accept all
sk: Prijať všetko

en: First page
sk: Prvá strana

en: Accept all cookies
sk: Prijať všetky súbory cookie
