UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Menu
cy: Dewislen

en: menu
cy: dewislen
