UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: weight
et: kaal

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Weight
et: Kaal

en: Depth
et: Sügavus

en: Menu
et: Menüü

en: System
et: Süsteem

en: Level
et: Tase

en: menu
et: menüü
