UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Weight
hr: Težina

en: Depth
hr: Dubina

en: Menu
hr: Izbornik

en: System
hr: Sustav

en: Level
hr: Nivo

en: menu
hr: izbornik
