UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Weight
bs: Težina

en: Depth
bs: Dubina

en: Menu
bs: Meni

en: System
bs: Sistem

en: menu
bs: meni
