UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: weight
hi: भार

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Weight
hi: मान

en: Depth
hi: गहराई

en: Menu
hi: सूची

en: System
hi: प्रणाली

en: menu
hi: सूची
