UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: weight
is: þyngd

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Weight
is: Vægi

en: Depth
is: Dýpt

en: Menu
is: Valmynd

en: System
is: Kerfi

en: menu
is: valmynd
