UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: weight
ka: წონა

en: Weight
ka: წონა

en: Menu
ka: მენიუ

en: System
ka: სისტემა

en: menu
ka: მენიუ
