UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: weight
lv: svars

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Weight
lv: Svars

en: Depth
lv: Dziļums

en: Menu
lv: Izvēlne

en: System
lv: Sistēma

en: level
lv: līmenis

en: menu
lv: izvēlne
