UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: weight
uk: вага

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Weight
uk: Вага

en: Depth
uk: Глибина

en: Menu
uk: Меню

en: System
uk: Система

en: level
uk: рівень

en: Level
uk: Рівень

en: menu
uk: меню

en: Flatten
uk: Вирівняти

en: Light
uk: Світла

en: Dark
uk: Темний

en: depth
uk: глибина
