UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: weight
ca: amplada

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Weight
ca: Pes

en: Depth
ca: Profunditat

en: Menu
ca: Menú

en: System
ca: Sistema

en: menu
ca: menú

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc
