UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: weight
sv: vikt

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Weight
sv: Vikt

en: Depth
sv: Djup

en: Menu
sv: Meny

en: Level
sv: Nivå

en: menu
sv: meny

en: Flatten
sv: Jämnta ut

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt
