UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: weight
da: vægt

en: Remove
da: Fjern

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Weight
da: Vægt

en: Depth
da: Dybde

en: Level
da: Niveau

en: Light
da: Lyst

en: Link title
da: Linktitel

en: Dark
da: Mørkt
