UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: weight
eu: pisua

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Weight
eu: Pisua

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: System
eu: Sistema

en: menu
eu: menua

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Link title
eu: Estekaren izenburua
