UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: weight
fil: bigat

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Weight
fil: Timbang

en: System
fil: Sistema
