UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: weight
fr: poids

en: Remove
fr: Retirer

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Weight
fr: Poids

en: Depth
fr: Profondeur

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: System
fr: Système

en: Level
fr: Niveau

en: Add service
fr: Ajouter un service

en: Flatten
fr: Aplatir

en: Light
fr: Léger

en: Link title
fr: Titre du lien

en: Dark
fr: Sombre
