UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: weight
hy: քաշ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Depth
hy: Խորություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: System
hy: Համակարգ
