UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: weight
it: peso

en: Remove
it: Elimina

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Weight
it: Peso

en: Depth
it: Profondità

en: System
it: Sistema

en: Level
it: Livello

en: Light
it: Chiaro

en: Link title
it: Titolo del link

en: Dark
it: Scuro
