UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: weight
ku: کێش

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Menu
ku: پێڕست

en: System
ku: سیسته‌م

en: menu
ku: پێڕست
