UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: weight
lt: svoris

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Weight
lt: Svoris

en: Depth
lt: Gylis

en: Menu
lt: Meniu

en: System
lt: Sistema

en: menu
lt: meniu

en: Services
lt: Paslaugos

en: Light
lt: Šviesi

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Dark
lt: Tamsiai
