UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: weight
ml: കനം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Depth
ml: ആഴം

en: Menu
ml: മെനു

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: menu
ml: മെനു

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
