UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: weight
nn: vekt

en: Remove
nn: Fjern

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Weight
nn: Vekt

en: menu
nn: meny
