UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: weight
pl: waga

en: Remove
pl: Usuń

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Weight
pl: Waga

en: Depth
pl: Głębokość

en: level
pl: poziom

en: Level
pl: Poziom

en: Services
pl: Serwisy

en: Light
pl: Jasny

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Dark
pl: Ciemny

en: depth
pl: głębokość
